Kayar Kapı ve Bariyer Sistemleri

Kayar Kapı ve Bariyer Sistemleri

Bahçe Kapı Motoru Sistemleri

EmkaTel Bilişim Kayar Kapı ve Kollu Bariyer Sistemleri, Otomatik güvenlik ve kapı sistemlerinin çalışmasına yardımcı olan bahçe kapı motorları, dayanıklı malzemelerden üretilen ve en iyi hizmeti almanız için tasarlanan konforlu bir teknolojidir. Hayatınızı kolaylaştıracak olan ürünümüz, standart olarak açılan bahçe kapılarına yenilik ve konfor getirmektedir.

 EmkaTel Bilişim Bahçe Kapı Motoru, kapınızın çok daha hızlı ve otomatik hareket etmesini sağlayacaktır. Sadece ev bahçelerinde değil, fabrika girişlerinde de kullanılan bu otomatik sistem ağır tonajlı kapıların rahatlıkla açılmasını sağlayacaktır.

 İnsan gücü dışında açmak istediğiniz kapılara getirdiği teknolojik çözümler ile büyük kolaylıklar sağlayan EmkaTel Bilişim Kayar Kapı ve Kollu Bariyer Sistemleri, sadece yana kayar kapılar için bu çözümü sunmamakta, aynı zamanda 90 derece açılan bahçe kapılarını da otomatikleştirmektedir. Otomatik kapı motorları uzaktan kumandayla kontrol edildiği için rahatlığın keyfini çıkarabilir ve teknolojiyi hayatınızın her alanında hissedebilirsiniz.

Zamandan Tasarruf Ettirecek Bir Konfor; EmkaTel Bilişim Kayar Kapı ve Kollu Bariyer Sistemleri

EmkaTel Bilişim Kayar Kapı ve Kollu Bariyer Sistemleri, size zamandan tasarruf ettirecek ve olumsuz hava koşullarında ya da elektrik kesintilerinde bile manuel hareket kabiliyeti sayesinde sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Konforuna düşkün olanlar için her detayın düşünüldüğü bahçe kapı motoru sistemleri dayanıklı dış muhafaza malzemesinden üretilmiştir.

 

Bariyer Sistemleri ile Geçiş Kontrollerini Sağlayın

İstenmeyen kontrolsüz araç geçişini önlemek amacıyla en hızlı ve etkili çözümü sunan EmkaTel Bilişim Kayar Kapı ve Kollu Bariyer Sistemleri, geçişlerin kontrol altında tutulmasına imkan tanır. Can ve mal güvenliğinin sağlanması için pek çok alanda kullanılan bu sistemler, teknolojinin güvenle harmanlandığı bir otomatik geçiş sistemidir.

Kullanım alanına ve çalışma prensibine göre farklılık gösteren EmkaTel Bilişim Kayar Kapı ve Kollu Bariyer Sistemleri; Dynamic otomatik bariyer sistemi, Pars otomatik bariyer sistemi, ARM otomatik bariyer sistemi, Powerful otomatik bariyer sistemi, Steel bariyer ve Long zincir bariyer şeklinde sıralanabilir.

 Üst düzey güvenliğin sağlanması gereken bina ve alanlarda da kullanılan EmkaTel Bilişim Kayar Kapı ve Kollu Bariyer Sistemleri en etkili çözümlerden biridir. İzinsiz geçişin önünü kesecek olan sistemler ile kontrolü ele alabilecek ve işlevselliği ile kendinizi daha güvende hissedeceksiniz.